> FLORYDA, KEY WEST - 9 dni

FLORYDA z Key West. / 9 dni

Termin: w przygotowaniu

Miejsce: Floryda
Zakwaterowanie: Hotele i motele klasy turystycznej 2-3***( 2 osoby w pokoju )
Wyżywienie: minimum 5 śniadań, pozostałe własne
Transport: autokar lub samolot (do wyboru)
Rodzaj wyjazdu: wycieczka objazdowa+wypoczynek i rozrywka

Wycieczka dla Wszystkich ( tzn.: osób pojedynczych, rodzin i par).
Wyjazd na KEY WEST jest już WLICZONY w cenę wycieczki !!!

Cena za osobę: od $ 1390

Cena zawiera:    

 • Organizację programu zwiedzania z polskim przewodnikiem,
 • Transport komfortowym autobusem lub minibusem (video, klimatyzacja),
 • 8 Noclegów(zakwaterowanie minimum 2 osoby w pokoju, a dopłata do jedynki wynosi $400), Hotele są w bardzo dobrych lokalizacjach, w pokojach są dwa duże łóżka, suszarki do włosów, w każdym hotelu jest basen!
 • minimum 5 śniadań podczas całej wycieczki (śniadania kontynentalne) .

Cena nie zawiera:

 • Kosztów biletów wstępu do atrakcji( Bilety wstępu NIE są obowiązkowe) ok. $ 435 w czasie całego pobytu(proszę przeczytać informacje dotyczące cen biletów wstępu, które znajdują się w rubryce "uwagi dodatkowe"),
 • Kosztów osobistego ubezpieczenia medycznego ,
 • Kosztów wyżywienia (poza śniadaniami wymienionymi w programie),
 • Kosztów wydatków własnych i dodatkowych atrakcji,
 • Kosztów wycieczki fakultatywnej na wybraną plażę ( $25 ),
 • Tradycyjnych napiwków dla kierowcy i przewodnika (sugerowana wartość $2/ dzień/ os.),

Uwagi dodatkowe:       

 • Kolejność zwiedzanych miejsc może ulec zmianie z powodów niezależnych od organizatora lub dla wygody uczestników,
 • Bilety do wszystkich atrakcji wymienionych w programie kosztują około $ 435 (wg cen ze Stycznia 2019),
 • w powyższej kwocie zawarte są wstępy do:
 1. Centrum Lotów Kosmicznych NASA,
 2. Rejs katamaranem na rafy koralowe (do wyboru: łódź ze szklanym dnem lub nurkowanie z maską),
 3. Minimum dwa parki tematyczne Disney'a lub Universal Studio,
 4. Park oceanograficzny Sea World,
 5. Rejs łódką (tzw. airboat) w Everglades.

UWAGA! Wstępy do atrakcji NIE są obowiązkowe!
Dla osób, które nie będą chciały z nich korzystać istnieją alternatywne propozycje.

Plan wycieczki

1 dzień
Wyjazd rano ze stanów: New York, Connecticut, New Jersey, Pensylwania, całodzienna podróż z częstymi przystankami na kawę, lunch, drobne zakupy etc. Nocleg w Karolinie Południowej.
2 dzień
Śniadanie ,a po kilku godzinach jazdy uroczyste przywitanie z Florydą.Przejazd do Daytona Beach, czas wolny,plaża,wypoczynek,nocleg w hotelu usytuowanym przy oceanie.
3 dzień
Po śniadaniu wyjazd do Parku Everglades, gdzie dla chętnych organizowana jest niezapomniana przejażdżka łodzią motorową (tzw. airboat) przez jedyny tego typu ekosystem na świecie gdzie można zobaczyć aligatory oraz podziwiać faunę i florę Florydy. Nastepnie przejazd do Miami , krótkie zwiedzanie najładniejszej dzielnicy Art Deco oraz czas wolny na plaży i tam gdzie bary, restauracje i muzyka "reggae". Przejazd na nocleg w kierunku Key West (2 noce).
4 dzień
Po śniadaniu, całodniowa wycieczka na Key West najdalej na Południe wysunięty przyczółek ameryki północnej. Przejazd malowniczą trasą nad ZATOKĄ MEKSYKAŃSKĄ i Atlantykiem , stare miasto, dom Hemingway’a, rejs na rafy koralowe ( łódź ze szklanym dnem lub nurkowanie z maską), bary i restauracje z owocami morza, czas wolny(możliwość wynajęcia jetski lub parasail), powrót na nocleg do tego samego hotelu.
5 dzień
Śniadanie kontynentalne.Wizyta w Centrum Lotów Kosmicznych NASA czyli spotkanie z astronautyką i lotami w kosmos (alternatywnie pobyt na plaży ) następnie przejazd do hotelu w Orlando usytuowanym w bardzo atrakcyjnym miejscu ("wesołe miasteczko", dyskoteki, restauracje, bufety, sklepy z pamiątkami ).Czas wolny, relaks przy basenach, nocleg w Orlando ( 3 noce w tym samym hotelu ).
6 dzień
Disney World .Całodzienny pobyt w co najmniej dwóch z poniżej wybranych tematycznych parków rozrywki : Epcot , Hollywood , Magic lub Animal . Niezapomniane atrakcje dla dorosłych i dla dzieci zakończone przepięknym i niezapomnianym pokazem sztucznych ogni. Dla tych osób, które nie chcą zwiedzać Parków Disney’a czas wolny , wizyta w Universal Studio lub wycieczka fakultatywna na wybraną plażę . Nocleg w Orlando.
7 dzień
Sea Word . Spokojne zwiedzanie tego urokliwego i jednego z najpiękniejszych parków oceanograficznych na świecie gdzie można podziwiać m.in. cudowne pokazy tresury Delfinów i Orek . Powrót na nocleg.
8 dzień
Wyjazd z Florydy w drodze wizyta w St. Augustine zabytkowym i niezwykle urokliwym, najstarszym miasteczku w USA. ( w tym dniu możliwy jest również krótki pobyt w Savannach ) Pożegnanie z Florydą, ostatnie zakupy owoców cytrusowych. Nocleg.
9 dzień
Śniadanie. Całodzienna podróż powrotna z częstymi przystankami na kawę, lunch itp. Przypomnienie największych atrakcji wycieczki. Przyjazd na miejsce w godzinach wieczornych(8-10pm).